Akademickie
Czwartki


Adam Pura

 In

Jestem absolwentem Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego z pasją do zagadnień związanych z rozwojem biznesu (ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży), filozofii moralnej oraz doradztwa psychologicznego.

W swojej pracy staram się być takim nauczycielem, o jakim sam zawsze marzyłem. Najlepszym wykładem jest własny przykład, dlatego też przeważającą część mojego czasu wypełnia mi prowadzenie własnej spółki w branży teleinformatycznej. Jesteśmy laureatem wielu branżowych nagród, a do grona naszych klientów należą zarówno rozpoznawane marki, jak i liczne instytucje państwowe.

Jestem wielkim miłośnikiem międzynarodowych nauczycieli biznesowych, takich jak Brian Tracy, Peter Drucker i Stephen Covey. Staram się w swojej praktyce pedagogicznej wykorzystywać materiał uznanych ekspertów, zwłaszcza jeśli jestem w stanie osobiście zaświadczyć o jego przydatności.

Od zawsze w moim życiu jest bardzo dużo sportu. Jestem instruktorem wyspecjalizowanym w kulturystyce, który przez wiele lat trenował sztuki walki (capoeira i jiu-jitsu), biegi średniodystansowe oraz akrobatykę. Obecnie ograniczam się do rekreacyjnych ćwiczeń siłowych i regularnego joggingu.

Do moich aspiracji na najbliższe lata należy przede wszystkim założenie rodziny z ukochaną, opracowanie konspektu rozprawy doktorskiej na kierunku psychologia wychowania, zwiększenie zatrudnienia w swojej spółce oraz udany rozkwit mojej kariery pedagogicznej.

Inne aktualności

Start typing and press Enter to search