Akademickie
Czwartki


Karolina Jabłońska

 In

Jestem absolwentką wydziału chemicznego Politechniki Warszawskiej na kierunku Technologia Chemiczna. Od 2019 roku pracuję w jednej z warszawskich firm edukacyjnych, gdzie spełniam się w roli nauczyciela i managera. Swoją przygodę z nauczaniem zapoczątkowałam już w okresie gimnazjalnym. Uczyłam młodsze roczniki, ale przede wszystkim swoich rówieśników i kolegów ze szkolnej ławki. Z biegiem lat swoją pasję przeniosłam na forum studenckie, gdzie realizowałam się na kółkach naukowych i poszerzałam swoją wiedzę na temat różnorodnych form nauki i sposobów jej przyswajania. Moją maksymą stało się przekonanie, że każdy człowiek posiada wiele talentów, a moim jest czerpanie radości ze zdobywania wiedzy i przekazywania jej młodszym pokoleniom.

Oprócz bycia nauczycielem zajmuję się również tutoringiem. Pracuję z młodzieżą nad odkrywaniem ich własnych talentów i wyznaczaniem celów zawodowych. Wspólnie zajmujemy się poszukiwaniem ścieżek edukacyjnych, które pozwolą im się realizować i spełniać w życiu zawodowym. Moje podopieczne wiedzą, że zawsze mogą liczyć na moje wsparcie a w trakcie naszych rozmów nie ma miejsca na krytykę czy ocenę.

Jestem miłośniczką sportu. Moi przyjaciele wiedzą, że jeśli nie zastaną mnie w mieszkaniu to najprawdopodobniej znajdą mnie na sali treningowej.

Inne aktualności

Start typing and press Enter to search