Ewa Gońda

Jestem absolwentką Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uzyskałam tytuł magistra geologii – specjalizacja paleontologia. Ukończyłam
studia podyplomowe na kierunku nauczanie geografii w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.
Jestem członkiem wspólnoty neokatechumenalnej. Od 25 lat jestem katechistką świecką, w parafii Dobrego Pasterza głosiłam wielokrotnie katechezy dla dorosłych.
Prowadziłam razem z mężem kurs małżeński oraz przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
Jestem mężatką z 30 letnim stażem. Mamy dziewięcioro dzieci.
Troje najstarszych jest w związkach małżeńskich. Czwarte dziecko – syn jest w seminarium Redemptoris Mater pozostałe są jeszcze w domu.
Hobbystycznie zajmuję się tworzeniem biżuterii z kamieni półszlachetnych i nie tylko.