dr Hanna Boguta-Marchel

Jestem psychologiem, mediatorem w sprawach rodzinnych, filologiem angielskim ze stopniem doktora i nauczycielem akademickim z czternastoletnim stażem zawodowym. Prowadzę zajęcia dla przyszłych nauczycieli języka angielskiego z zakresu psychologii rozwojowej i pedagogiki wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim oraz na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.

Od 2016 roku w szkole „Azymut” zajmuję się wspieraniem nauczycieli w pracy z dziećmi z trudnościami społeczno-emocjonalnymi oraz z dziećmi szczególnie uzdolnionymi. Koordynuję pomoc psychologiczno-pedagogiczną udzielaną poszczególnym uczniom. Pracuję również z samymi dziećmi (indywidualnie i grupowo), prowadzę cykliczne warsztaty z technik efektywnego uczenia się oraz z podstawowych umiejętności psychologicznych. Spotykam się także z rodzicami potrzebującymi konsultacji w kwestiach wychowania i rozwoju ich dzieci.

Szczególnie interesuje mnie komunikacja interpersonalna oraz rozwiązywanie konfliktów i w tych obszarach staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę i praktyczne kompetencje.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką trzech synów.

Przeczytaj wywiad z dyrektorem liceum.