Maciej Czubak

Ukończyłem Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego na Wydziale Rolnictwa i Biologii w Warszawie. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje w Szkole Kształcenia Kadr.

Jako nauczyciel staram się pamiętać, że każdy dobry pedagog powinien posiadać wysokie kompetencje społeczne. Staram się w oczach ucznia być osobą otwartą, sprawiedliwą i konsekwentną w działaniu. Do każdego podopiecznego podchodzę indywidualnie. Dbam o to, by zainteresować uczniów danym tematem. Stosuję różne formy i metody pracy. Często prowadzę zajęcia praktyczne, z użyciem mikroskopu lub w terenie. Chcę, aby uczniowie poszerzali swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kółkach naukowych.
Prywatnie interesuję się piłką nożną. Sam trenuję, lubię również oglądać zmagania ulubionych drużyn na murawie. Poza tym interesuje mnie motoryzacja. W wolnej chwili lubię gotować dla żony i córek – szybko, zdrowo i smacznie.